جستجو

فروشگاه لوازم کمپینگ و کوهنوردی و شکار و ماهیگیری و ورزشی ...

کمپو
campo.ir فروشگاه اینترنتی کمپو - فروش اینترنتی لوازم کمپینگ کوهنوردی شکار ماهیگیری
مطالب
 
 
09026622676-88594310
تلفن تماس:77876642
سبد خرید

 

تفنگ بادی

تفنگهای بادی فنر پیستونی
    
    

تفنگ بادی دیانا diana

تفنگ بادی گامو gamo

تفنگ بادی وایرخ  weirauch

 

تفنگ بادی دیانا dianaتفنگ بادی گامو، gamoتفنگ بادی وایرخ، weirauch 

تفنگ بادی والتر walther

تفنگ بادی هاتسان Hatsan

تفنگ بادی ماکاروف Makarov

 
تفنگ بادی والتر، waltherتفنگ بادی هاتسان، کمپو، شکار ، تیراندازی، hatsan,campocampo,makarov, تفنگ بادی ماکاروف،کمپو 

تفنگ بادی جگوار Jaguaer

تفنگ بادی نوریکا Norika

تفنگ بادی کرال Kral

 

تفنگ بادی جگوار، کمپو، شکار ، تیراندازی، jaguaer

Norika, تفنگ بادی نوریکا ،کمپو 
 

برندهای متفرقه تفنگ بادی

  
 کمپو، تفنگ بادی، تفنگ بادی چینی، انواع تفنگ بادی، airlife ,airgun تفنگ بادی شانگهای  
 
تفنگ های بادی PCP

تفنگ pcp وایرخ WEIHRAUCH

تفنگ PCP دیانا DIANA

تفنگ pcp هاتسان hatsan

 

تفنگ بادی pcp وایرخ WEIHRAUCH تفنگ بادی PCP دیانا DIANA تفنگ pcp هاتسان hatsan 
    

تفنگ pcp والتر walther

تفنگ pcp اف ایکس FX

تفنگ pcp کرال kral

 
تفنگ pcp والترwaltherتفنگ بادی pcp اف ایکس FXتفنگ بادی pcp کرال، kral کمپو 

تفنگ pcp ویکتور Victor

تفنگ pcp  آرتمیس Artemis

  
کمپو، تفنگ بادی، پی سی پی PCP، ویکتورتفنگ بادی، تفنگ پی سی پی، فروش لوازم تفنگ بادی، فروش تفنگ بادی، فروشگاه کمپو  

انواع تفنگ بادی

1- تفنگ بادی فنر پیستونی( Spring Piston ) :

اسلحه های بادی فنر پیستونی رایج ترین نوع اسلحه های بادی هستند و كاربرد های گوناگونی دارند اعم از شكار و تفریح و هدف زنی.این اسلحه ها چند نوع میباشند:

1- كمر شكن

2- شكستن اهرم زیرین اسلحه

3- اهرم كناری اسلحه

مكانیزم این تفنگ ها یك فنر قوی و یك پیستون میباشد كه با فشرده شدن فنر, ضامنی كه به ماشه و فنر متصل است آنرا ثابت نگه میدارد و با كشیدن ماشه ضامن آزاد شده و فنر با فشار و قدرت زیاد به جلو حركت میكند و هوای فشرده جلوی پیستون را به بیرون میراند این هوا ساچمه را با سرعت زیاد به درون لوله هدایت كرده و ساچمه پس از طی لوله و خان ها بالانس و سرعت خوبی پیدا كرده و به بیرون پرتاب میشود.
تفنگ بادی فنر پیستونی

2- تفنگ بادی پیستون گاز(IGT) :

این تفنگ تقربیا شبیه تفنگهای فنر پیستونی هستند با یك تفاوت كه در اسلحه های فنر پیستونی در داخل پیستون فنر گذاشته میشود ولی در اسلحه های فنر گازی به جای فنر در داخل پیستون گاز فشرده شده قوی وجود دارد كه با فشرده شدن پیستون گاز را با فشار حبس كرده و با ازاد شدن ضامنی كه هم به پیستون و هم به ماشه متصل است گاز فشرده شده پیستون را با فشار زیاد به جلو میراند پیستون نیز هوای فشرده جلویی خود را با سرعت زیاد به ساچمه وارد میكند و وارد لوله میشود ساچمه نیز با طی لوله و خان ها بالانس وسرعت خوبی پیدا كرده و به بیرون پرتاب میشود.  

3- تفنگ بادی گازی (CO2) :

این نوع تفنگ های بادی قدرت كم ولی دقت بسیار عالی دارند معایب بسیار این اسلحه باعث شده كه این اسلحه ها به تولید انبوه نرسند و بیشتر استفاده تفریحی داشته باشند.البته با این اسلحه ها میتوان شكار نیز كرد اما شكار های كوچك درمسافت های نزدیك. مكانیزم این اسلحه ها استفاده از كپسول های گاز CO2 میباشد كه در ان از كپسول های گاز co2 كوچك یا بزرگ استفاده میشود كه در بازار در بسته ها گوناگون موجود است.كپسول ها در مخزن قرار میگیرند و پس از خالی شدن نیز كپسول دیگری را باید گذاشت.

4- تفنگ بادی هوا فشرده یا (PCP (Pre Charged Pnumatic Rifles :

این اسلحه ها دارای قدرت و دقت زیاد نسبت به اسلحه های فنر پیستونی میباشند.
و در سال های اخیر توسعه یافته اند.این اسلحه های از 20 سال قبل تولید شده و تا امروز هر روز پیشرفته تر میشوند.مكانیزم این اسلحه ها هوای فشرده داخلی است.یعنی یك مخزن شبیه به سیلندر در اسلحه با هوا پر شده و فشاری به اندازه 150 بار تا 250 بار را تحمل میكند.(1بار=فشار عمق10 متری دریا) مخزن این اسلحه ها با پمپ های ركابی و یا كپسول های هوای فشرده شارژ میشوند.این اسلحه ها در هر بار مخزن پر میتوانند 20 الی 300 شلیك داشته باشند اما تعداد شات ها بسته به قدرت اسلحه دارد.این اسلحه ها لگدی ندارند و اگر از سایلنسر استفاده كنید بسیار بی صدا هستند.این اسلحه ها در انواع متنوع تولید و به بازار عرضه شده اند و شما میتوانید با توجه به استفاده و كاربرد ان خرید نمایید. اسلحه های PCP قیمت بالایی دارند ولی عمر و تداوم بالایی به خاطر اصطكاك و استحلاك كم دارند. باید وسایل اضافی نظیر پمپ شارژ كردن مخزن اسلحه رو نیز بخرید.البته شارژ مخزن راحت هم نیست.

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی کمپو، تفنگ مورد نظر خود را مشاهده، بررسی، مقایسه و انتخاب کنید. تنوع بسیار زیاد تفنگ های بادی برای هر نیاز و بودجه ای می تواند انتخاب مناسبی را ارائه نماید. با خیال آسوده خرید خود را انجام و درب منزل تحویل بگیرید.